WhatsApp
+905435684371
Ürünlerimiz
Sepetim

Biogain Creatine Monohydrate 300g

Biogain Creatine Monohydrate 300g
Biogain Creatine Monohydrate 300g
Biogain Creatine Monohydrate 300g
Biogain Creatine Monohydrate 300g
Biogain Creatine Monohydrate 300g
Hızlı Teslimat - Ücretsiz Kargo !
Tüm Ürünlerde Ücretsiz Kargo Fırsatı
89,00TL
Vergiler Hariç: 89,00TL
Satın almak için gerekli puan: 70
  • Stok Durmu: TÜKENDİ
  • Ürün Puanı: 5
  • Model: biogaincreatine
  • Skt: 06/2022

Mevcut Seçenekler:

Biogain Creatine Monohydrate Nedir ?

Biogain Nutrition markasının ürünü olan "Biogain Creatine Monohydrate" saf formda Kreatin Monohidrat içeren gıda takviyesidir.
 
Kreatin tıpkı hücre yapı taşı olan proteinler gibi bir amino asittir. Karaciğer tarafından vücutta doğal olarak sentezlenebilenkreatin, vücutta kreatin fosfat formunda bulunur ve kas hücrelerindeki enerji deposudur. Otuz saniyeden kısa süren şiddetli aktivitelerde kreatin fosfat, kreatin ve fosfata parçalandığında açığa çıkan enerji ile esas enerji kaynağı olan ATP’nin yeniden yapılanmasını sağlar.
 
Eğer kreatin fosfat tükenmiş ise ortaya çıkan enerjide azalır,çünkü ATP yapılan egzersizin ihtiyacını karşılayacak enerjiyi yeterince hızlı sağlayamaz. Ayrıca kaslarda artan kreatin fosfat depoları egzersiz esnasında oluşan bitkinliğide azaltacaktır. Kaslarda depolanan ekstra kreatin egzersiz sonrasındaki kreatin fosfat yenilenme oranınıda arttırmaktadır, yani antrenmanlarda tekrarlanan aktiviteler veya müsabakalar sonrasında daha az bitkinlik oluşmaktadır.
 
Kreatin fosfatın parçalanmasıyla elde edilen enerji kısa sürede ortaya çıkar ve özellikle de ani güç gerektiren performans sporlarında enerjinin kaynağını oluşturur. Kreatin, kısa mesafe koşuları, bazı atletizm branşları, vücut geliştirme ve boks gibi sporları yapan kişilerin kullanabilecekleri bir destek türüdür.

Biogain Creatine Monohydrate Özellikleri

  • Aromasız 
  • 60 Servis
  • Servisinde 5000 mg L-Glutamin
  • Türk Markası

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Saat 15:00'a Kadar Verilen Tüm Siparişler Aynı Gün Kargoda!

Üstelik Ücretsiz !