WhatsApp
+905435684371
Ürünlerimiz
Sepetim

OstroVit

Marka: OstroVit
OstroVit BCAA + Glutamine Nedir ? Ostrovit bcaa + glutamine, lösin, valin, izolösin ve son derece önemli bir aminoasit olan glutaminden oluşan, fiziksel olarak aktif insanlar için birinci sınıf bir tamamlayıcıdır. Supplement mikronizasyonu (malzemenin mikron aşamasında öğütülerek inceltilmesi) ..
259,00TL
Vergiler Hariç:259,00TL
Marka: OstroVit
OstroVit ISOTONIC Nedir ?OstroVit Isotonic, çok yoğun egzersiz sırasında gerekli olan suda çözünen zengin bir vitamin ve özel bir elektrolit bileşimidir. İzotonik, vücudumuzun uygun şekilde hidrasyonunu sağlar, yüksek efor sırasında krampları önler ve düşük miktarda kalori içerir, bu nedenle fi..
149,00TL
Vergiler Hariç:149,00TL
Marka: OstroVit
OstroVit Supreme Pure Creatine Monohydrate, mükemmel mikronizasyon seviyesine sahip en yüksek kalitede tek bileşenli kreatin monohidrat takviyesidir. Kreatin, yaygın olarak bilinen ve kullanılan bir takviyedir. Etkinliği çok sayıda bilimsel çalışma ile doğrulanmıştır. Daha uzun, daha etkili ve daha ..
170,00TL
Vergiler Hariç:170,00TL
Marka: OstroVit
OstroVit AOL, diyeti sinerjik olarak etkili üç amino asitle tamamlayan bir toz diyet takviyesidir: L-arginin alfa-ketoglutarat (AAKG), L-ornitin ve L-lizin. Ürün, gereksiz tatlandırıcılar, tatlandırıcılar, topaklanmayı önleyici veya koruyucu maddeler eklenmeden sadece aktif maddelere dayanmakta..
179,00TL
Vergiler Hariç:179,00TL
Marka: OstroVit
Ürün Açıklaması :OstroVit Supreme Pure BCAA 2-1-1, yalnızca üç dallı zincirli amino asit, lösin, valin ve izolösin içeren, fiziksel olarak aktif insanlar için birinci sınıf bir preparattır. Ek, gereksiz dolgu maddeleri, dolgu maddeleri ve diğer katkı maddeleri içermez ve mikronizasyonu en üst seviye..
250,00TL
Vergiler Hariç:250,00TL
Marka: OstroVit
OstroVit Glutamine, yalnızca bir bileşen olan L-glutamin içeren birinci sınıf, gelişmiş bir takviyedir. Ek, en talepkar tüketicilerin beklentilerini karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Gereksiz dolgu ve dolgu maddesi içermez ve gelişmiş mikronizasyon teknolojisi sayesinde madde mükemmel b..
169,00TL
Vergiler Hariç:169,00TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)